Yearn Finance Connect Airdrop (YFIC) ile Ücretsiz Para Kazanın

YFIC Airdrop

Yearn Finance Connect?

Yearn Finance Connect Airdrop’a katılın ve tahmini değeri 1 ABD doları olan 1 ücretsiz YFIC tokeni kazanın. Adım adım kılavuzumuz, ücretsiz YFIC token almanızı mümkün olduğunca kolay anlatmıştır.

Yearn Finance Connect, ERC-20 protokolü kapsamındaki merkezi olmayan bir projedir, kullanıcıların YFIC tokeni almasına, varlıkları ödünç almasına ve topluluk içindeki iyileştirmeler için oy kullanmasına olanak tanır.

EarnConnect, desteklenen madeni paralar (DAI, USDC, USDT, TUSD) için her zaman en yüksek getiriyi elde etmeye çalışan bir kredi toplayıcıdır. Bunu, Ethereum blok zincirinde çalışan çeşitli borç verme protokolleri (AAVE, dYdX ve Compound) arasında programatik olarak değiştirerek yapar.

Yalnızca 1.000.000 YFIC var olacak ve Airdrop ve Ön Satış aracılığıyla topluluğa dağıtılacak

Peki Naısl YFIC Kazanabilirim?

Aşağıdaki link üzerinden katılırsanız sizlere 1 YFIC coin hediye edilecektir. Kendi referans linkinizi etrafınızdaki insanlarla paylaşarak, onları da sisteme dahil ederek her kayıt başına 1 YFIC hem siz hemde paylaştığınız kişiler kazanacaktır.

YFIC Şuan için herhangi bir kripto borsada listeli değil. İleride değerlenebilir ki muadilleri şuan allahu ekber dağlarında olduğunu söyleyebilirim.

İleriye dönük “ya tutarsa” anlayışıyla buraya kaydolmanız sizlere hiç birşey kaybettirmeyecektir, Hali hazırda kişisel hiçbir bilginizi vermiyorsunuz zaten. Tek yapmanız gereken herhangi bir email adresiniz ve TRUSTWALLET etherium ETH adresinizi sisteme kayıt ettirmek ve eposta onayını gerçekleştirmek.

1 YFIC kazanmak için bu 6 adımı takip ediniz.

Adım-1 Bu link üzerinden siteye gidin
Adım-2 Sayfanın aşağı kısmında geçerli bir email adresi girin

Adım-3 Telefonunuza Trustwallet cüzdanını indirin
Adım-4 Tekrar kayıt sitesine dönüp, Trustwallet adresinizdeki ETH adresinizi kopyalayıp buraya yapıştırın
Adım-5 Mailinize gelen maili onaylayın ve 1 YFIC kazanın
Adım-6 Şimdi referans linkinizi herkesle paylaşma vakti

Not; Kazanılan 1 YFIC ETH adresinize 28-29 Ekim günleri gönderilecektir.

1 YFIC kazanmak için bu referans linkimizi kullanabilirsiniz;

YFIC REFERANS LİNKİ

Not; Referans linkimizi kullanmak zorunda değilsiniz, bizim referans linkimizi kullanamk istemezseniz dahil yinede sisteme kaydınızı yapıp 1 YFIC kazanmanızı tavsiye ederim. Kim bilir belkide binelrce dolara çıkacaktır tıpkı YFI ve YFII gibi.

Benzer İçerikler