Shopify mağazanızda satabileceğiniz ürün ve hizmetler

Bu makalede neler öğreneceksiniz?
Shopify mağazanızda satabileceğiniz çeşitli şeyler hakkında:

  • Fiziksel veya dijital ürünler
  • Hizmetler ve deneyimler
  • Üyelikler ve eğitimler

Girişimciler Shopify’ı fiziksel ürünlerden fazlasını satmak için kullanıyor. Platform üzerinden üzerinde ayrıca Online hizmetler, üyelikler ve kiralık eşyalar satmanıza olanak tanır. Aşağıda, Shopify’da satabileceğiniz farklı ürün ve hizmetlerin bir listesini bulacaksınız. Bir ürüne daha önce karar vermiş olsanız bile, bu liste size online girişimlerinizi genişletmek ve kolaylaştırmak için shopify’ın diğr hizmetlerinin neler olduğuna dair mini bir rehberlik edecek.

Fiziksel bir ürün

Fiziksel bir ürün, mücevher, banyo lambası, tişört, ayakkabı, hediye kutusu, sığır sarsıntısı, abonelik kutu, veya satılabilir herhangi bir şey olabilir. Shopify’da en çok fiziksel ürün satılır, Fiziksel bir ürününüz var ise shopify sizin için en iyi alternatiftir diyebilirim.

özellikle girişimlerine binlerce dolar yatırmadan test etmek isteyen her türlü girişimci için shopify bir velinimettir.

Dijital ürünler

Dijital ürünler, e-kitapları, e-posta şablonları, wordpress temaları, her türlü sanatsal çalışmalar, ses kayıtları, photoshop ürünleri, bir yazılım daha olabilir. Kısacası aklınıza gelebilecek ve indirilebilir herşeyi shopify’da satabilirsiniz.

Shopify hizmetler ve danışmanlıklar

İster iç mekan tasarımcısı, diş hekimi, fitness hocası, facebook ads danışmanı, e ticaret danışmanı, falcı veya yaşam koçu olun, çevrimiçi veya yüz yüze görüşmeler için her türlü çevrimiçi rezervasyon satışı yapabilirsiniz.

Shopify üyelikler

Abonelik kutuları satmak istiyorsanız veya bir yoga stüdyosu sahibiyseniz, üyeliklerinizi satmak ve web sitenizdeki içeriğe yalnızca üye erişimi oluşturmak için Shopify’ı kullanabilirsiniz.

Shopify etkinlik bileti

Deneyime dayalı işletmeler, seyahat ve maceradan şarap tadımlarına ve uygulamalı atölyelere kadar değişebilir. Bir sanatçıysanız veya bir network etkinliği düzenliyorsanız, bilet satmak için Shopify’ı kullanabilirsiniz.

Sınıflar ve dersler

Müşteriler, çevrimiçi mağazanızdan sizden ders satın alabilir, kiralayabilir ve rezervasyon yaptırabilir. Özellikle covid-19’un dğnyayı vurmasıyla talebi artan bir sektörlerin başında geldiğini söyleyebilirim

Kiralama

Kiralık işletmeler, fiziksel bir ürün söz konusu olsa bile teknik olarak hizmet tabanlıdır. Örneğin, elbise veya sahne kiralamak istiyorsanız yine bu platform kullanabilirsiniz.

Shopify’da satabileceğiniz şey söz konusu olduğunda, gökyüzü gerçekten sınırdır.

Shopify ile ilgili diğer yazılarımı okumak için shopify kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Neden E-Ticaret Mağazanız Için Shopify Seçmelisiniz?

Platform hakkında daha fazlası için siteyi ziyaret edebilirsiniz

Benzer İçerikler