Shopify ilk “Reunite” Canlı Yayın Konferansına hazırlanıyor

Shopify, Shopify satıcıları için ilk canlı yayın etkinliklerini gerçekleştireceklerini açıkladı. Shopiy, Shopify Reunite Konferansı (Yeniden Birleşme) başlıklı canlı yayın etkinliğinde ticaretin geleceğiyle ilgili temel bilgiler sağlayacak, Shopify Reunite’ın genel içeriği shopify’in gelecekte tüccarlar ve tüketicileri bir araya getirmek için yapacakları planlar üzerine ağırlıklı olacaktır.

“Yöneticilerimiz ve üst düzey liderlerimiz shopify'ın gelecek özelliklerini açıklarken, gelecek için ne inşa ettiğimizle ilgili önemli duyuruları paylaşacaklar. Size e-ticaretin geleceği hakkında özel bilgiler sağlayacağından emin olabilirsiniz, Shopify satıcılarına yönelik ilk canlı yayın deneyimimiz için bize katılın. Bir araya gelelim - doğrudan evlerimizden size. ”

Shopify Reunite canlı Etkinliği 20 Mayıs Çarşamba günü kanada saatiyle 11:00am’de başlayacak. Canlı yayın program akışı aşağıdaki başlıkları içerecek

Shopify’ın sizin için neler inşa ettiğine yakından bakın

Finans, perakende, nakliye, ödeme yöntemleri ve diğer birçok önemli E-ticaret alt konu başlıklarında yeni ve gelecek araçların işinize nasıl yardımcı olabileceğini öğrenmek için programı sakın kaçırmayın.

Shopify Reunite Konferansı ile E-Ticaretin geleceğini dinleyin

Tobi Lütke, Harley Finkelstein, Craig Miller, ve Jean-Michel Lemieux gibi Shopify yöneticilerinden işinizi hızla değişen bu ortamda işinizi etkileyebilecek yeni trendleri tartışırken doğrudan dinleyin.

Bu Konferans ile diğer E-Ticaret girişimcilerini dinleyin

Taş duvarlardan online ticarete geçen ve başarılı olmuş tüccarların hikayelerini ve deneyimlerini dinleyin. Girişimcilerin Covid-19 salgının e ticaretlerine olan etkisini ve gelecek planlarını öğrenin.

Shopify Reunite Konferansı katılmak Ücretsizdir

Canlı yayın etkinliği 20 Mayıs Çarşamba günü saat türkiye saatiyle saat 18.00’da gerçekleşecek

Etkinliğe bu bağlantı üzerinden ücretsiz katılabilirsiniz, bağlantıya erişmek için herhangi bir mağazaya sahip olmanıza gerek yok.

Eğer etkinlik saatini kaçırırsanız merak etmeyin. Shopifyi sizlere bağlantının kaydını e mail yoluyla gönderecektir.

Shopify Reunite konferansı başlangıçta İngilizce olarak sunulacak, ancak 21 Mayıs’ta aynı zamanda Fransızca, Almanca, Japonca, İspanyolca, İtalyanca, Çince ve Brezilya Portekizcesi altyazılı olarak sunacağını açıkladı, ne yazıkki türkçe dil desteği bulunmayacak.

Shopify Nedir?

Shopify, web sitesi oluşturup ürünlerinizi satmak, göndermek ve yönetmek için alışveriş sepeti çözümlerini kullanmak adına sunan yazılım servis aboneliğidir. Shopify hizmetlerini kullanarak, ürünleri ekleyebileceğiniz, siparişleri işleyebileceğiniz, mağaza verilerini girebileceğiniz kullanımı kolay yönetici paneline erişebilirsiniz.

Shopify hakkında diğer yazılarımızı okumak için bu link’e tıklayın

Benzer İçerikler