Shopify 90 Gün Ücretsiz Deneme Sürümü

Covid-19’un dünyayı vurması ile birçok işletme kapanmak zorunda kaldı, milyonlarca insan işini ve işletmesini bıraktı. Böyle bir zamanda para kazanmak hiç olmadığı kadar zor hale geldi.

Her ne kadar birçok işletme işlerini kaybetsede yine de bu krizde büyümeleri kat be kat artan sektörler ve sektör devleride oldu. Bu sektörlerden birtanesi de e ticaret, kuçkusuuz ki e ticaret ve online alışveriş böyle zamanda çok daha rağbet edildi ve rağbet edilmeye devam edilecek.

Birçok sektör devi insanları ve işletmeleri kendi platformlarına çekmek ve daha da ötesi işletmelerini kaybeden insanlara yardımcı olmak için ardı ardına duyurular yaptılar.

Popüler E-ticaret platformu Shopify, koronavirüs krizi sırasında 14 günlük deneme süresini 90 güne çıkardı, ayrıca online eğitimlerine hız verdiklerini duyurdular. Bu ayrıca shopify için büyük bir fırsata dönüştü, shopify hisseleri şuan tarihi zirvede, geleceği ne olur pek bilemeyiz ama görünen o ki shopify daha çok rağbet görecek.

Böylece, ürün satan işletmeler çevrimiçi mağazalarını kurabilir ve işlerine devam edebilirler.
 
Çevrimdışı perakende mağazalarınız varsa ve yavaş yavaş çevrimiçi modlara geçmek istiyorsanız işte size harika bir fırsat Bu, ürünleriniz için satış almaya devam etmenizi ve yerel bölgelerin yanı sıra ulusal olarak satış yapmanızı sağlayacaktır. Tek yapmanız gereken ürünlerinizi çevrimiçi olarak listelemek ve uygulanabilir bir pazarlama stratejisi izlemek.

Bu konuda internet üzerinde onlarca eğitim bulabilirsiniz.

Shopify COVID-19 ‘da neler yaptı?

Shopify bu koronavirüs pandemisi sırasında müşterilere nasıl yardımcı oluyor?

  • Perakende mağazanızı çevrimiçi ortama taşımak için 90 Günlük Ücretsiz Deneme Sürümü.
  • Tüm planlar ve müşteriler için sunulan Hediye Kartları Satma
  • Küçük işletmeler için 200 Milyon dolarlık fon
  • Yerel Alım ve Yerel Teslimat
  • Haftalık Canlı Web Seminerleri.
  • COVID-19 Topluluk Destek Forumu.
  • Zenginleştirilmiş eğitim blogu

Shopify Ücretsiz Denemesine nasıl erişilir?

Shopify’ın normal fiyatı ayda 29 $ ‘dan başlıyor, ancak hizmetlerini üç ay boyunca ücretsiz bir şekilde kullanabilirsiniz.

Tek yapmanız gereken Shopify “COVID-19 Response” Sayfasını ziyaret etmek ve orada 90 Günlük Ücretsiz Deneme seçeneğini bulabilirsiniz.

Shopify Mağazanızı anında oluşturmak için e-postanızı girin, şifrenizi ve bir Mağaza Adı seçin. Ve işte hepsi bu kadar, şimdi bundna sonrası ister youtube’dan ister shopify blogundaki online eğitimlerden yararlanarak sitenizi nasıl kolayca istediğiniz gibi şekillendirebileceğinizi öğrenebilirsiniz.

Son sözler:

Her ne kadar covid-19 işletmelerin online’a geçmesini tetiklesede yiende bu kaçınılmaz bir gerçekti. Bundan sonrası sakın ola “online’da yapamıyoruz, bize göre değil” gibi düşüncelere girmeyin, kendiniiz eğitin, etrafınızdaki eğitin, işletme mekanizmalarınızı online’a adapte edin. Çünkü Gelecek dijital’da fizikseldee değil.

Sizin de taşımanız gereken bir işletmeniz var aşağıda görüşlerinizi yazabilir misiniz? Neden online mağaza açmak isityorsunuz ve en çok nerede kafanız karıştıüını veyahut zorlandığınızı yazabilirseniz çok memnun olurum.

Ve çevrimiçi mağaza kurma konusunda yardıma ihtiyacı olan birini tanıyorsanız, onlara bu Shopify fırsatı hakkında bilgi verin. Bu yazının kapak resminin üzerinde bulunan sosyal paylaşım düğmelerini kullanabilirsiniz

Son olarak, eğer online’da kendi markanızı kurmak gibi bir düşünce içerisinde iseniz ve nereden başlayacağınıız bilmiyorsanız sizler için harika ve dolu dolu olan bir e kitap yazdık. Kitabımız sizlere bu zor günlerde yardımcı olması için %100 ücretsiz yaptık.

Kitabı ücretsiz indirmek için siteye ilk girdiğiniz de karşınıza çıkan ilk email listesi popup’u üzerinden indirebilirsiniz.

Benzer İçerikler