İstanbul İşletme Enstitüsü ile Ücretsiz Online Eğitim

İstanbul İşletme Enstitüsü, öğrencilerin yeni bakış açıları kazanması, mesleki becerilerini geliştirmesi ve belirli bir alanda uzmanlaşmaları için oluşturulmuş uzaktan ve örgün eğitim sunan kuruluştur.


İstanbul İşletme Enstitüsü, iienstitu.com üzerinden Haftada 1 kez uzaktan canlı dersler ile beraber katılımcılarına haftanın 5 günü akşam saatlerine öğretmen atayarak sertikaya değer dersler almanızı sağlıyor. Birbirinden güzel dersler sonrasında sertifikanızı ücretsiz olarak alabiliyorsunuz. Eğer basılı istiyorsanız da 89 liralık bir soğuk damga ücretini ödeyerek sertifika sahibi olabiliyorsunuz.

Alanında uzman eğitmenlerimizle bilgi kaynağının herkese açık olduğu uzaktan eğitim platformumuzda buluşabilir ve bilgi alışverişi yapabilirsiniz. Akademisyen ve alanında profesyonel iş insanlarının örgün eğitim programlarına katılabilir ve iş hayatında kullanabileceğiniz yeni yetkinlikler kazanabilirsiniz.

Ayrıca işletme ve kişisel gelişim üzerine yapılan araştırmaları okuyabilir ve günlük bildirimler alabilirsiniz. İşletme Enstitüsü kişisel gelişiminize ve iş hayatına katkıda bulunacak makaleleri de hazırlayıp sunmaktadır.

Girişimcilik ruhunuzu besleyecek diğer yazılarımızı okumak için buraya tıklayabilirsiniz

Benzer İçerikler