Girişimciler İçin Kitap Önerileri – Rakibini Yere Ser

Girişimciler İçin Kitap Önerileri kategorimizin bu seferki kitap önerisi olan “Rakibini Yere Ser” adlı bu kitabı hikâyelerinizi günümüzün en önemli sosyal medya sitelerinde anlatmaya hazırlanmanızı sağlayacak bir eğitim kampı gibi görün!

Size kötü bir haberimiz var: Pazarlama zor bir iş ve giderek de zorlaşıyor. Ama geçmişin yasını tutacak ya da kendimize acıyacak vaktimiz yok. Modern hikâyeciler olarak pazarın gerçeklerine uyum sağlamak zorundayız, çünkü pazarın kendini bize uydurarak yavaşlamaya hiç de niyeti yok!

Sosyal medyayı müşterilerin çenesini kapatmaya yönelik bir araç olarak görmeyi bırakıp, müşterileri seslerini çıkarmaya teşvik etmek ve sizin de onlarla konuşmanızı sağlamak için bir araç olarak düşünmeye başladığınızda markalaşma ve pazarlama olanaklarıyla dolu yepyeni bir dünya açığa çıkacak.

Gary Vaynerchuk

Günümüzde içerik hiç olmadığı kadar önemli, ancak mesele sadece nitelikli içerik de değil, sosyal medya platformlarına ve mobil cihazlara uygun ve nitelikli içerik. Bu gürültülü dünyada sesinizi sosyal medya platformlarının açtığı pencerelerden var gücünüzle bağırarak duyuramazsınız. Sesinizi duyurmanın yolu, gücünüzü doğru kullanmaktan ve yeni mecralara uygun farklı hikâye formlarını anlatmaktan geçiyor.

Gary Vaynerchuk – Rakibini Yere Ser Kitabı

Girişimciler İçin Kitap Önerileri listemizin belkide en çok bahsedilen kişilerden biri olan. Teşekkür Ekonomisi ve Markanız İçin İnterneti Nasıl Kullanmalısınız? kitaplarının yazarı, dünyaca ünlü marka danışmanı Gary Vaynerchuk şimdi de okura denenmiş sosyal medya pazarlaması stratejileri sunuyor. Bu kitabı, hikâyelerinizi günümüzün en önemli sosyal medya sitelerinde anlatmaya hazırlanmanızı sağlayacak bir eğitim kampı gibi görün!

Gary Vaynerchuk Hakkında

Önemsediğini gösteren insanları ödüllendiren bir kültür yaratın. Risk alma ve büyük fikirleri paylaşma eğilimi göstermiş olan insanların görüşlerini alın. Çalışanlarınıza istedikleri her şeyi sorma, deney yapma ve kendileri olma özgürlüğünü vererek onlara herkesten daha çok değer verdiğinizi kanıtlayın.

Gary Vaynerchuk

Gary Vaynerchuk (d. Gennady Vaynerchuk, 14 Kasım 1975) Belarus-Amerikalı girişimci, yazar, konuşmacı ve bir internet gurusudur. İlk olarak ailesinin şarap işini büyüten bir şarap eleştirmeni olarak bilinen Vaynerchuk, dijital pazarlama ve sosyal medyadaki çalışmaları ile New York merkezli iletişim şirketi VaynerX’in kurucusu ve başkanı ve VaynerX yan kuruluşu VaynerMedia’nın CEO’su olarak bilinir.

Vaynerchuk, bugün hayatta en çok aranan konuşmacılardan biridir. Girişim kapitalisti, dört kez New York Times’ın en çok satan yazarı ve Twitter, Tumblr, Venmo ve Uber gibi şirketlere erken yatırımcı.

VaynerMedia’yı çalıştırmanın yanı sıra Vaynerchuk, VaynerMedia ve yeni yayın şirketi The Gallery’ye ev sahipliği yapan VaynerX holding şirketinin CEO’su olarak da hizmet vermektedir. Vaynerchuk atlet temsil ajansı VaynerSports ve restoran rezervasyonları uygulaması Resy bir ortak olarak hizmet vermektedir. Vaynerchuk ayrıca çevrimiçi bir belgesel dizisi olan DailyVee’yi yönetiyor ve çevrimiçi bir işletme ve tavsiye programı olan #AskGaryVee’ye ev sahipliği yapıyor.

Vaynerchuk, bugün internet üzerinde en çok aranan konuşmacılardan biridir. Aynı zamanda melek yatırımcılığı ile ünlüdür. Twitter, Tumblr, Venmo ve Uber gibi şirketlere erken yatırım yapan girişimcilerden birtanesidir. Ayrıca dört kez New York Times’ın en çok satan yazarı olmuşitur. Kitapları milyonlarca satıldı.

Kitap önerileri kategorimizden diğer kitap önerilerimizi keşfedebilirsiniz

Benzer İçerikler

Bir Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir