Bitexen Nedir? Nasıl Alınır?

Bitexen Nedir? Nasıl Kullanılır? Ne Değildir? Bitexen güvenilir mi? Exen coin nasıl alınır? Exen coin nasıl kazanılır? 1exen=10tl nasıl kazanılır? Bedava exen coin nasıl biriktirilir? Binlerce bedava exen coin nasıl kazanılır? Gibi sorularınızı cevaplayacağım.

Bitexen Nedir?

Bitexen, Türkiye’de kurulu ve İTÜ ARI Teknokent teknoloji geliştirme bölgesinde faaliyet gösteren Bitexen Teknoloji A.Ş tarafından geliştirilmiş, bir online kripto-para alım satım platformudur.

Bitexen; bankacılık, parite ve türev yatırım araçları alım satım platformları, ödeme sistemleri, bilgi güvenliği , finansal suistimallerin önlenmesi ve inovasyon konularında yıllarca çalışmış olan Türk mühendisler tarafından geliştirilmiştir.

Bitexen; mevcut yerel ve global kripto-para alım satım platformları analiz edilerek , yenilikçi ve kripto-para yatırımcısının temel ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap verecek global platformu oluşturma hedefiyle hayata geçirilmiştir.

Bitexen; halihazırda hem yurtiçi hemde yurtdışı piyasalara Whitelabel çözümler sunmaktadır.

İstanbul Ticaret Odası’na kayıtlı Bitexen Ticaret A.Ş. , 2.210.000 Türk Lirası ödenmiş sermaye ile hizmet vermektedir.

EtherScan üzerinden Bitexen hakkında dah çok bilgiye ve veriye ulaşabilirsiniz.

Peki Exen Coin Nedir?

Dünyada i̇lk kez bi̇r borsanin tümünü kullanicilarina ücretsi̇z dağitip, tümünü geri̇ satin almayi taahhüt etti̇ği̇ bi̇r kri̇pto-paradir.

Toplam 15 milyon Coin üretilecek ve dağıtılacak.

ERC20 Token olarak Ethereum Blockchain’i üzerinde basılır ve tamamı Bitexen kullanıcılarına ÜCRETSİZ olarak dağıtılır.
Bitexen kurucuları veya yatırımcılarına herhangi bir pay ayrılmaz.

Exen Coin Nasıl Çalışır

Kullanıcılar Bitexen üzerinde hesap oluşturup doğrulama adımlarını tamamladıktan sonra EXEN Coin’leri hesaplarına tanımlanır. Kullanıcılar diledikleri takdirde başka kullanıcılara tavsiye ederek daha fazla EXEN Coin kazanabilirler. Tavsiye üzerinden gelen yeni kullanıcılar da aynı miktarda EXEN Coin
almaya hak kazanırlar.

Ayrıca kullanıcılar, düzenli olarak yapılacak yarışmalar ve kampanyalara katıldıkları takdirde daha fazla EXEN Coin kazanma şansı elde edebilirler. Sizde eğer ücretsiz bir şekilde 5 coin kazanmak istiyorsanız bu link üzerinden üyelik oluşturabilirsiniz. Bu link üzerinden üye olduğunuzda hem sizler 5 coin kazanacaksınız hemde sistem bana 5 exen coin hediye edecektir.

Exen Coin’e Ücretsiz Üye Olmak için Buraya tıklayın

Exen Coin Nasıl Dağıtılır?

Kullanıcılara EXEN Coin dağıtımları 5 aşama şeklinde yapılır. Her bir aşama, bir önceki aşamadaki EXEN Coinʼlerin tamamının dağıtılmış olması koşulu ile başlar.

Her yeni aşamada dağıtımı yapılacak toplam EXEN Coin miktarı sabit kalırken, her bir kullanıcı ve her bir tavsiye edilen kullanıcı karşılığında verilen EXEN Coin miktarı azalır.

Peki, Sistem, Coinleri Nasıl Geri Alır?

Bitexen, Ocak 2019’dan itibaren 3’er aylık periyotlarla geri alımları gerçekleştirir ve geri aldığı EXEN Coin’lerin tamamını Blockchain
üzerinde imha eder. Her üç ayın sonunda, üç aylık dönemde elde edilen kripto para gelirinin %50’si ile Bitexen alım-satım tahtaları üzerinden kullanıcılardan geri alımları gerçekleştirir. Ne kadarlık alım yapılacağı ve geri alım tarihleri önceden kullanıcılara duyurulur.

Ya Fi̇yat? Bitexen, Coinleri Geri alırken Exen Coin’in Fiyatını Nasil Beli̇rliyor?

Bitexen, geri alımları EXEN alım satım tahtalarından kullanıcıların belirledikleri fiyattan gerçekleştirir. EXEN fiyatı tamamen kullanıcılar arasındaki alım-satımlarla belirlenir.

Exen Coin Dağitim Ve Geri̇ Alim Plani Nasıl

Kullanıcılara EXEN Coin dağıtımları 4 aşama şeklinde yapılır. Her bir aşama, bir önceki aşamadaki EXEN Coin’lerin tamamının dağıtılmış olması koşulu ile başlar. Her yeni aşamada dağıtımı yapılacak toplam EXEN Coin miktarı sabit kalırken, her bir kullanıcı ve her bir referans karşılığında verilen miktar azaltılacaktır.

TABLO 1. EXEN COIN DAĞITIM PLANI
*8.000.000 Exen Coin pazarlama bütçesi kapsamında dağıtılacaktır. Her ay Bitexen, her bir kripto-para cinsinden elde ettiği gelirin %50’sine karşılık gelen miktar EXEN Coin satın alacaktır. Alım ilgili ay içerisinde gerçekleştirilecektir.

Geri alınan EXEN Coin ’ler blok zincir üzerinde imha edilir ve miktarı Bitexen sayfasından paylaşılır.

Geri̇ Alim Ne Zaman Bi̇ter?

Dağıtılan EXEN Coin’lerin tamamı geri alınana kadar geri alımlar devam eder. Son 1 Milyon’luk EXEN Coin’in geri alımında,
önceki 1 yılın ortalama EXEN Coin fiyatı tavan fiyat olarak belirlenir.

Exen Coin Bana Ne Kazandırır?

EXEN Coin’ler toplamda 15 milyon adet üretilmiştir ve her geri alım döneminin sonunda dolaşımdaki EXEN Coin miktarı azalacaktır. Alımlar, tüm EXENCoin’ler imha edilene kadar, EXEN Coin tahtalarında kullanıcılar tarafından belirlenecek fiyatlardan gerçekleşmeye devam edecektir. Bitexen gelirlerinin artması ve
dolaşımdaki EXEN Coin miktarın azalması, EXEN Coin fiyatları üzerinde sürekli itici bir kuvvet olmasını sağlayacaktır. EXEN Coin sahibi olmak hem kısa hem de uzun vadede Bitexen’in başarısına ortak olmak demektir.

Peki Exen Coin’in Yaratıcıları Olan Bitexen Arkasındaki Mühendisler Kimler?

Girisimcilik 101 ailesinin referansıyla üye olmak için bu link’e tıklayabilirsiniz, veyahut ” 43369764 ” referans numarasıyla bizlere destek verebilirsini. Dilerim derlediğimiz bu yazımız sizlere gerçekten yardımcı olmuştur.

Bitexen ve BitExen ile ilgili en çok merak edilen soruların cevapları bu yazımızda

Not: Bu yazıyı kesinlikle exen coin için derlemedik, tek hedefimiz sizlere derli toplu bir ExxenCoin serisi hazırlamaktır. Bizi instagramdan takip ederek hali hazırda onlarca bilgiyi ücretsiz ve karşılıksız verdiğini bilir.

Bizleri instagramdan takip etmek için bu link’e tıklayabilirsiniz. ve instagram BIO’daki linkten ücretsiz E-Kitaplarımıza ulaşabailirsiniz.

Benzer İçerikler

1 Comment

Comments are closed.